Klubové dni

Příspěvky

Klubové dni Varín 9.-10.9.2023

vylet5.jpg

Tentokrát sa naše klubové dni konali v Autokempingu Varín, ktorý má na podobné akcie krásne upravený, veľký a dobre vybavený areál. Aj počasie nám nadmieru prialo a užili sme si dva krásne teplé letné dni.

10.-11.9.2022 Klubové dni Pružina

10.jpg

Klubové dni sa tento rok konali po prvý krát v krásnom prostredí RZ Podskalie, Pružina (po novom Ekorezort Vendelín).  Napriek pesimistickej predpovedi počasia sme mali šťastie, nepršalo nám a mohli sme celý víkendový program absolvovať bez obmedzení.

11.9.2021 Klubové dni Mošovce

img_4848.jpgV sobotu popoludní sme sa v rámci klubových dní vydali na výlet. Zvolili sme si 5km dlhú trasu v okolí rekreačného strediska Drienok. Celá partia majiteľov a tibeťákov sme sa s nadšením vybrali cez kopce,pasienky a popri potoku. Tibetky boli až natoĺko nadšené,že niektorí majitelia sme s nimi mali aj problém udržať tempo.

19.9.2020 Klubové dni Dubník

Srdečne vás pozývame na Klubové dni Klubu tibetskej dogy, ktoré sa uskutočnia v dňoch 19. a 20.9.2020 v areáli rekreačného zariadenia Javorinka (Dubník - Stará Turá). V rámci Klubových dní sa v sobotu 19.9.2020 uskutoční Klubová výstava CAC/CAJC (posudzovateľ pán Peter Šaranský, SK), bonitácia, výlet, členská schôdza a večera a v nedeľu 20.9.2020 sa uskutoční Špeciálna výstava CAC/CAJC (posudzovateľ pani Uschi Eisner, AT). V prípade zrušenia akcie z dôvodu zhoršenia situácie so šírením koronavírusu budú poplatky vrátené. Tešíme sa na vašu účasť!

14.9.2019 Klubové dni Kamenný Mlyn

Srdečne Vás pozývame na Klubové dni Klubu tibetskej dogy, ktoré sa uskutočnia v dňoch 14. a 15.9. 2019 na Kamennom Mlyne – Vajarský, 900 68 Plavecký Štvrtok.

PROGRAM - Tibeťák CUP, výročná členská schôdza Klubu tibetskej dogy, výstava

22.9.2018 Klubové dni Drienok

20180926-kd-drienok.jpgKlubové dni sa tento rok konali v krásnom prostredí predhoria Veľkej Fatry, vo veľkom a peknom areáli športovo-rekreačného zariadenia Drienok v Mošovciach. Tí, ktorí sa nedali odradiť zlou predpoveďou počasia urobili veľmi dobre, meteorológom predpoveď našťastie nevyšla a tak sme si v príjemnom počasí užili veľmi pestrý a bohatý program klubových dní.

2.9.2017 Klubové dni Duchonka

20170902-tc1.jpg20170902-tc2.jpgTIBEŤÁK CUP

Drahí moji tibeťáci, po dvojročnej prestávke ma nesmierne potešila zmienka o ďalšom ročníku mojich obľúbených zábavných pretekov. Veď  zato, už som začal podozrivo lenivieť a naberať  kilečká navyše.  Tibeťák síce nezabúda, ale potrebuje sem tam osviežiť pamäť, ukázať svaly nejakou zábavnou činnosťou v spoločnosti krásnych psích dám a zmerať si sily s novou konkurenciou.

24.9.2016 Klubové dni Drienok

20160925-kd-mosovce.jpgSobotu 24.9.2016, prvý deň Klubových dní KTD, sme zahájili pohodovou 1,5 hodinovou pešou prechádzkou krásnym podhorím Veľkej Fatry, ktorá nás priviedla napr. k miestu odpočinku posledného potomka mošovských zemepánov - grófa Františka Révaia, ďalej k studničke s prameňom, ba aj k farme Jack a poodhalila malebné  fatranské kopce.

12.9.2015 Klubové dni Modra

20150912-tc1.jpg20150912-tc2.jpgKlubové dni každoročne začíname sobotným programom, z ktorého azda najobľúbenejší bod býva nepravidelný Tibeťák CUP – veselé zápolenie našich miláčikov a ich majiteľov v neobvyklých disciplínach.

27.9.2014 Klubové dni Skalka

20140927-kd.jpgNaše v poradí už šieste Klubové dni sme si tentokrát naplánovali na novom mieste, priamo v srdci Slovenska, nad krásnou stredovekou Kremnicou s najstaršou dodnes existujúcou mincovňou na svete, dokonca neďaleko samotného stredu Európy, na Skalke pri Kremnici.