3.10.2009 Klubové dni Kamenný mlyn

Na dni 3. a 4. októbra 2009 Klub tibetskej dogy pripravil dvojdňovú akciu s bohatým programom v priestoroch rekreačného areálu Kamenný mlyn pri Malackách.

Klubové dni, konkrétne sobota, bola venovaná niekoľkým odborným prednáškam, po ktorých nasledovala príjemná spoločenská časť. Rýchlokurz vystavovania psíkov viedla skúsená handlerka paniLinda Voláriková . Po jej výbornej prednáške prebehla aj praktická časť, kde sa individuálne venovala jednotlivým záujemcom a spoločne so psíkmi sme si mohli vyskúšať  jej rady a odporúčania.

Dalšiu prednášku venovanú rozmnožovaniu psov viedla MVDr. Slávka Kalmanová , po jej  príspevku nám podrobnejšie o zdravotných problémoch kľbov porozprával MVDr. Elemér Kalman.

Po inšpiratívnej odbornej časti, ktorú zo záujmom sledovali asi všetci zúčastnení, bola príjemným osviežením spoločenská časť, v ktorej sa podávali špeciality na ražni a vo vzájomných rozhovoroch uplynul príjemný večer na Záhorí.