Tibeťák v núdzi

Hoci je Klub tibetskej dogy počtom svojich členov pomerne malý, máme radi nielen svojich vlastných štvornohým kamarátov, ale ak môžeme, radi pomôžeme aj tam, kde je akákoľvek pomoc veľmi potrebná a vítaná.

Příspěvky

Arika - hľadá nový domov

13. 8. 2019

20190813-arika-1.jpg

Prosíme o pomoc pri hľadaní nového dobrého domova pre 5 ročnú sučku tibetskej dogy Ariku, vopred ďakujeme. Tu je text od jej majiteľky:

Naša tibeťanka Arika  je plná energie a my pomaly na ňu nestačíme. Blížime sa k 80- tke a ona je ešte mladá, plná energie.  Adoptovali sme ju trojročnú , z domácnosti kde žila s ďalšími tromi fenkami tibetských dôg.

Viac informácií v článku.

28.12.2016 Mafia a Benji

24. 6. 2019

Chceli by sme touto cestou veľmi pekne poďakovať členom Klubu tibetskej dogy ale aj ostatným ľuďom, ktorí pomohli týmto Tibeťákom v núdzi. Sučka Mafia a psík Benji - poďakovanie v celom příspevku.

16.7.2013 príbeh Bahramiho

24. 6. 2019

Srdečne ďakujeme za pomoc pre strateného psíka Bahramiho týmto darcom:

Jana Litváková, Jozef Anovčin, Tomáš Kellner, František Vrbovský, Libor Bohunický, Anna Kormendyová, Peter Tužínsky, Martina Hudcovicová, Petra Bierle a Andreas Dubiel

| Rubrika: Tibeťák v núdzi

4.7.2011 príbeh Amorka - Poďakovanie!!!

7.10.2009 - Krmivo pre útulok Sloboda zvierat