Jdi na obsah Jdi na menu

Aktuality

13.4.2022: Klubová výstava Dubník - Stará Turá

20.3.2022 sa konala klubová výstava Klubu tibetskej dogy. Posudzoval pán Dušan Kuriš (Slovensko). BOB - Atos Wittence Valley a BOS Oyi Dawa Altan-Corgo.

bob-a-bos.jpg

Kompletné výsledky a fotogaléria tu.

2.3.2022: Noví Kluboví šampióni

Podmienky pre udelenie titulu Klubový šampión splnili pes CH. Atos Wittence Valley a sučky CH. Amaruq Chimo Dhangadi a CH. Xarra Leila Gangkar. Sučka CH. Amaruq Chimo Dhangadi splnila podmienky aj pre udelenie titulu Klubový veterán šampión. Diplomy a poháre budú novým Klubovým šampiónom odovzdané na najbližšej výstave organizovanej Klubom tibetskej dogy. Srdečne gratulujeme!

kch-atos-wittence-valley.jpg kch-amaruq-chimo-dhangadi.jpg kch-xarra-leila-gangkar.jpg kvch-amaruq-chimo-dhangadi-.jpg

14.2.2022: Klubová výstava CAC/CAJC a bonitácia Klubu tibetskej dogy

Srdečne Vás pozývame na Klubovú výstavu - CAC/CAJC a bonitáciu Klubu tibetskej dogy, ktoré sa uskutočnia dňa 20.3.2022 v areáli rekreačného zariadenia Javorinka (Stará Turá - Dubník). Výstava sa podľa aktuálne platných nariadení Úradu verejného zdravotníctva SR uskutoční v režime "základ", to znamená že výstavy sa môžu zúčastniť všetky osoby bez ohľadu na očkovanie, prekonanie, testovanie. V platnosti zostáva povinnosť mať prekryté horné dýchacie cesty, dodržiavanie rozostupov, dezinfekcia rúk atd.. Tešíme sa na vašu účasť. 

 
 

Příspěvky

Aktuality 2021

 
Celý příspěvek
| Rubrika: Aktuality

Aktuality 2020

 
Celý příspěvek
| Rubrika: Aktuality

Aktuality 2019

 
Celý příspěvek
| Rubrika: Aktuality