Klubové dni

14.9.-15.9.2024 Klubové dni + Špeciálna výstava CAC/CAJC Penzión Iveta, Radava

Příspěvky

20.7.2013 Výlet Brablo

V rámci aktuálneho hesla „Aj malý výlet je výlet“ sme sobotu 20.7.2013 venovali poznávaniu našej prírody a histórie v oblasti myjavskej pahorkatiny v miniatúrnej zostave troch psíkov a piatich dospelých.

29.9.2012 Klubové dni Trusalová

TIBEŤÁK CUP - Moji milí tibeťáci, po veleúspechu úvodného Tibeťák CUPu 2011 som sa už nesmierne tešil na ten tohtoročný. Kým minulý rok som bol trochu v šoku, tento som už zhruba tušil, čo za „srandičky“ budú mňa a môjho pána asi čakať. Namáhal som si fantáziu s možnými disciplínami, trochu som aj trénoval. Dalo sa predpokladať, že sa minulé nebudú do bodky opakovať, očakával som záludné novinky a nemýlil som sa. Ale o tom až ďalej.

2.6.2012 Výlet Čmeľok

Milý tibeťáci, neviete náhodou, kedy je medzinárodný deň strážnych psov? Svoj sviatok majú vodiaci psi, záchranárski a čo my? Ja by som navrhoval tesne po medzinárodnom dni detí a osláviť ho pekným výletom, tak ako sa nám to podarilo minulú sobotu 2. júna.

10.12.2011 Výlet Veľká Javorina

Ahojte tibeťáci, dúfam, že ste v zdraví a so sebe vlastným pokojom prečkali silvestrovské besnenie, uchmatnuté vianočné koláčiky nezanechali na vašej figúre žiadne stopy a podarilo sa vám nájsť svoj darček pod stromčekom.

1.10.2011 Klubové dni Kamenný mlyn

TIBEŤÁK CUP 2011

Prvý októbrový víkend mali mnohí majitelia tibetských dôg zaznamenaný v kalendári s poznámkou Klubové dni 2011 Kamenný mlyn. Veľmi priaznivá predpoveď počasia dávala tušiť, že aj tento krát budú meteorológovia na našej strane, čo aj do bodky vyšlo. Navyše sobota sľubovala nevšedný zážitok v podobe úvodného ročníka Sranda závodu - Tibeťák cup 2011.

7.5.2011 Výlet Veľká Homoľa

V rámci klubovej akcie Hop z pohovky do prírody sme sa 7. mája 2011 vybrali spoločne na malý výlet na Veľkú Homoľu nad obcou Modra v Malých Karpatoch.  Meteorológovia nám sľubovali bezoblačnú sobotu, čo aj do bodky splnili a za čo im na diaľku vďačne tlieskame. Oveľa lepšie sa kráča so slnkom nad hlavou, ako s kvapkami dažďa za golierom a v mokrom psom kožuchu.

18.9.2010 Klubové dni Trusalová

29.5.2010 Výlet Katarinka

Heslo: Hop z pohovky do prírody

Druhý výlet tibeťákov, tentokrát k ruinám kláštora sv. Kataríny v Malých Karpatoch. Klub tibetskej dogy si v rámci tradície Hop z pohovky do prírody zorganizoval pohodový malý výlet k ruinám kláštora sv. Kataríny v Malých Karpatoch. Veľmi sme neverili, že nám počasie dovolí náš plán aj uskutočniť, v posledných dňoch totiž neveštilo nič dobré.

3.10.2009 Klubové dni Kamenný mlyn

21.6.2009 Výlet Tematín

Dňa 21.6.2009 sa uskutočnil výlet Tibeťákov a ich majiteľov na zrúcaninu hradu Tematín. Počasie nám našťastie tentokrát prialo a užili sme si príjemný deň v nádhernej prírode a v spoločnosti milých ľudí a psíkov :o)))))